نمایش دادن همه 10 نتیجه

چراغ تک عقب طرح جاینت

40.000 تومان

چراغ جلو شارژی دوچرخه

850.000 تومان

چراغ خطر دوچرخه انرژی

350.000 تومان

چراغ خطر دوچرخه انرژی

650.000 تومان

چراغ خطر دوچرخه انرژی

495.000 تومان

چراغ دوچرخه جلو و عقب OK به همراه باتری

320.000 تومان

چراغ ژله ای روی کلاه ایمنی جلو و عقب

45.000 تومان

چراغ شارژی 1000 لومن +پاوربانک 4500ML

1.650.000 تومان

چراغ شارژی روی کلاه

270.000 تومان

چراغ عقب باتری خور

40.000 تومان

نکات مهم به هنگام خرید چراغ دوچرخه :

دوچرخه سواری به هنگام شب نیازمند به استفاده از چراغ است. چراغ دوچرخه در مدل های متنوعی طراحی وتولید می‌شوند و برای خرید چراغ دوچرخه باید به نکات بسیار زیادی توجه کرد.برای خرید بهترین چراغ دوچرخه این مطلب را مطالعه کنید تا از دوچرخه سواری ایمن در شب لذت بیشتری ببرید.
محل نصب چراغ دوچرخه :

اولین نکته به هنگام خرید چراغ دوچرخه، مکان نصب چراغ است.برخی از چراغ ها قابلیت نصب برروی فرمان و لوله زین دارند و برخی از چراغ ها قابلیت نصب برروی کلاه و بازو دارند. از این بین چراغ هایی که قابلیت نصب برروی فرمان و لوله زین دارند، بهترین گزینه برای خرید لامپ دوچرخه است.
قدرت نوردهی :

قدرت روشنایی چراغ براساس لومن سنجیده می‌شود. هرچه میزان نوردهی چراغ بیشتر باشد، دید بیشتری به هنگام دوچرخه سواری خواهید داشت. نکته قابل توجه در مورد چراغ دوچرخه با میزان نوردهی بالا قیمت بالای این محصولات است.
رنگ روشنایی :

چراغ خطر دوچرخه، معمولا رنگ قرمز دارد و رنگ قرمز برای خطر بهترین نوع نور پردازی است.چراغ جلو رنگ های متنوع تری دارد و رنگ سفید بهترین گزینه برای خرید چراغ جلو دوچرخه است.
منبع تغذیه چراغ دوچرخه :

چراغ دوچرخه در دوسبک، باتری و شارژی طراحی و تولید می‌شوند.چراغ های باتری قیمت کمتری به نسبت چراغ شارژی دوچرخه دارند اما حسن خرید چراغ شارژی بی نیاز بودن از تعویض مرتب باتری است. البته گفتن این نکته که چراغ های شارژی میزان نوردهی بالاتری نیز دارند خالی از لطف نیست.
میزان نوردهی چراغ دوچرخه :

این پارامتر ارتباط مستقیم با قدرت نوردهی دارد. هرچه میزان نوردهی چراغ دوچرخه بالاتری باشد، چراغ مسافت بیشتری را روشن خواهد کرد.
مقاومت در برابر آب :

از نکات بسیار برای خرید لامپ دوچرخه، ضد آب بودن آن است.اگر مسیر دوچرخه سواری شما، آب هوایی مرطوب دارد خرید چراغ دوچرخه ضد آب به شدت به شما توصیه می‌شود.
قیمت چراغ دوچرخه :

قیمت چراغ دوچرخه به عوامل بالا و برند چراغ بستگی دارد. از معتبر ترین برند هایی که چراغ دوچرخه را طراحی وتولید می‌کنند می‌توان به برند سیگما، اوکی، انرژی ، کروشال و جاینت اشاره کرد. اگر به سلامتی خود اهمیت می‌دهید به هنگام خرید لوازم ایمنی دوچرخه هیچگاه به قیمت آن توجه نداشته باشید و بهترین برند را تهیه کنید. فروشگاه اینترنتی ام بایک مجموعه کاملی از چراغ های دوچرخه را در کنار هم گرد آورده است. برای مشاهده قیمت به روز چراغ دوچرخه، مارا دنبال کنید.